Akordu bozmayacağız

“Gündemimizde transfer yok. Böyle haberlerle, takımın akordunu bozmaya izin vermeyeceğiz. Trabzonspor için zamanı geldiğinde ne gerekiyorsa onu yaparız.”

Akordu bozmayacağız
Gelecek sezon için iddialı bir kadro kuracağı açıklanan ve ardından transfer dedikoduları arka arkaya çıkan Trabzonspor'da asbaşkan Ahmet Çubukçu, bu haberlerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Çubukçu, sadece kendilerinin ilgilendiği oyuncularla değil, takımdaki bazı oyunculara da teklif geldiği yönündeki haberlerin birçoğunun gerçeği yansıtmadığını söyledi. Takımın şu an sadece Antalyaspor maçına kilitlendiğini belirten Çubukçu, "Yarın kritik bir sınavımız var. Ardından da 6 final maçımız… Biz sadece buna kilitlendik" dedi.

TRANSFER KONUŞMAK GEREKSİZ
Gerek yerli gerekse dış basında çıkan transfer iddialarını yalanlayan Ahmet Çubukçu, "Şu anda transferlerle ilgili hiçbir gündemimiz yok. Böyle haberler ve gündemler ile takımın akordunun bozulmasına izin vermeyiz. Kaldı ki şu anda transferi konuşmak gereksiz bir gündem. Zamanı geldiğinde Trabzonspor için ne gerekliyse onu yaparız" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN