FFP gönüllüsü!

Metin Albayrak, “UEFA’nın Finansal Fair Play’i (FFP) bitse bile, bizim kendi FFP’miz her zaman devrede olacak. Tüm borçlarımızı temizleyeceğiz” dedi

FFP gönüllüsü!
UEFA'nın, Beşiktaş'la olan FFP anlaşmasının gelecek yıl da devam edeceğini açıklamasının ardından, yönetim kurulu sözcüsü Metin Albayrak, spekülasyonlara cevap verdi. Albayrak, "Zaten anlaşmamız 3 yıllık. Gelecek sezon sonu bitecek. Ama ondan sonra da bizim kendi FFP'miz devreye girecek. Çünkü futbol takımımızı ekonomik düzene soktuk ancak ödememiz gereken dağ yükü borç var. İnşallah bu borcu temizleyeceğiz" dedi.

RHODOLFO İÇİN MENAJERLERE YETKİ
Beşiktaş yönetimi, Rhodolfo için teklif gelmeyince menajerleri devreye soktu. Rhodolfo'nun kendisine kulüp bulmasını beklemek istemeyen siyah-beyazlıların, oyuncunun yurt dışı ve yırt içinde pazarlanması için bazı menajerleri yetkilendirdiği öğrenildi.

GÜNEŞ: HAFTAYA NOKTAYI KOYALIM
Lyon mağlubiyeti sonrası oyuncularını lige konsantre etmeye çalışan teknik direktör Şenol Güneş, Adanaspor maçından mutlaka galibiyetle ayrılmaları gerektiğini dile getirdi. Dünkü idman sonrası öğrencileriyle toplantı yapan tecrübeli hocanın, "Şampiyonluk yarışındaki en büyük rakibimiz Başakşehir, haftayı beraberlikle kapattı. Farkı 7 puana çıkarma fırsatı elimize kadar geldi. Bunu iyi değerlendirelim, haftaya Başakşehir'le yapacağımız maçı da kazanarak bu işe noktayı koyalım" dediği öğrenildi. Bu arada kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yapılarak Quaresma'nın sezonu kapattığı iddiaları yalanlandı.
BİZE ULAŞIN