Son haftaya kalmaz

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi’den şampiyonluk açıklaması: “Kesin konuşamayız ama böyle gidersek, 1-2 maç kala şampiyonluğumuzu ilan ederiz. 3-4 maç daha ayakta kalmamız lazım. Kimse işi bırakmış değil.”

Son haftaya kalmaz
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adanaspor maçının ardından şampiyonluk yarışı hakkında konuştu. "Matematiksel olarak garantilemeden bitti diyemeyiz" ifadesini kullanan Çebi, "Böyle gidersek, 1-2 maç kala herhalde şampiyonluğumuzu ilan ederiz. 3-4 maç daha ayakta kalmamız lazım. 6 hafta var, daha epey işimiz var. Bütün takımlar çok güçlü, kimse işi bırakmış değil" dedi. Avrupa'ya veda ettikleri Lyon karşısında çok iyi mücadele ettiklerini de sözlerine ekleyen Çebi, "İyi yerlere geldik. Taraftarların gurur duyacağı bir sezon izletiyoruz" diye konuştu.

GOLÜNÜ ATTI ÜÇLÜYÜ ÇEKTİRDİ
Maç sonu Vodafone Arena'da büyük coşku yaşandı. Adana karşısında zorlanmasına rağmen 3 puanı almayı bilen Beşiktaşlı futbolcular, galibiyet sevincini tribünlerle paylaştı. Teknik direktör Şenol Güneş ile oyuncular saha ortasında taraftarları alkışlarken, galibiyet golünü atan Tosic, tribünlere üçlü çektirdi.
BİZE ULAŞIN