İlk onbire 7 transfer

Son iki sezondur daha Nisan ayı gelmeden şampiyonluk yarışına havlu atan Galatasaray ideal onbire Bruma’nın durumuna göre 7 veya 8 takviye yapacak

İlk onbire 7 transfer

Bu sezon da şampiyonluğa erken havlu atan Galatasaray'da büyük bir operasyon var. Teknik direktör Tudor ile yönetim kadroda revizyona gidilmesi ve 7-8 takviye yapılması konusunda el sıkıştı. Sadece kaleci Muslera, 12.5 milyon Euro yatırım yapılan Serdar Aziz, kaptan Selçuk İnan ve satılmazsa, Bruma'nın önümüzdeki sezon oluşturulacak Galatasaray'ın ilk 11'ine banko yazıldığı öğrenildi. Sağ bek, sol bek, stoper, ön libero, sağ açık ve forvet transferine karar verildi, yeni sezonda sportif direktörlüğe terfi edecek olan Cenk Ergün de görüşmelere başladı.

SNEIJDER BELİRSİZ
Stoperde Vitor Hugo, ön liberoda Lucas Leiva ve forvette Jackson Martinez gündemdeki yerlerini koruyorlar. Yazın gelenler kadar takımdan gidenler de olacak. Podolski'nin ardından Chedjou'nun ayrılığı kesinleşti. De Jong ve Cavanda topun ağzında. Takımın en yaşlıları Hakan Balta ve Sabri Sarıoğlu'nun her geçen gün kalma ihtimali azalıyor. Koray ve Sinan kiralık gönderilebilir. Carole ve Bruma'ya iyi teklif gelirse gönderilecek. Sneijder'in durumu ise belirsiz.

20: Önümüzdeki yıl kadroda köklü değişiklik yapacak olan Galatasaray bu sezon 10 transfer için 20.7 milyon Euro bonservis bedeli harcadı.
BİZE ULAŞIN