Hedef seneye şampiyonluk

Hedef seneye şampiyonluk

“Her zaman başkanla aramız çok iyi. Hemen her gün konuşuyoruz ve fikir alışverişi yapıyoruz. Scout ekibimizle iletişim halindeyiz. Transfer görüşmelerine başladık”

  • Futbol
  • Pazartesi 15.05.2017
"Hiçbir maç kolay geçmiyor. Gaziantepspor karşısında da acı çektik ama kazandık"
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, gelecek sezon için sarı-kırmızılı taraftarlara umut dağıttı. Tecrübeli çalıştırıcı, "Her zaman başkanla aramız çok iyi. Hemen her gün konuşuyoruz. Fikir alışverişi yapıyoruz. Scout ekibimizle iletişim halindeyiz. Transfer görüşmelerine başladık. Hedef seneye şampiyon olmak. Gelecek sezon şampiyonluğa ulaşacak takımı kurmak istiyoruz" ifadelerini kullandı. Hırvat çalıştırıcı, Gaziantepspor karşılaşması için de şunları söyledi:

FENER'İ GEÇMEK İSTİYORUZ
"Süper Lig zorlu bir arena ve hiçbir maç kolay geçmiyor. Gaziantepspor karşısında da acı çektik ama kazandık. Artık bu maçı bırakıp önümüzdeki hafta oynayacağımız Osmanlıspor mücadelesine odaklanacağız. Hedefimiz Fenerbahçe'yi geçerek üçüncü olmak. Bunun için kalan maçlarımızı kazanmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

MUSLERA'YA ALKIŞ TAKIMA PROTESTO
Gaziantep'te yerlerini alan Galatasaraylı taraftarlar, pankartlarla başkan Dursun Özbek ve yönetimine tepkilerini dile getirdiler. Oyuncular ısınmaya çıktığında sadece Muslera yumruk şova çağrıldı. Sarı-kırmızılı futbolseverler, kötü sonuçlar alan takımlarını ise protesto etti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN