Fenerbahçe'nin yeni transferi İstanbul'a geldi!

Fenerbahçe'nin prensipte anlaştığı Fransız oyuncu Mathieu Valbuena, İstanbul'a geldi.

Fenerbahçe'nin yeni transferi İstanbul'a geldi!

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mathieu Valbuena İstanbul'a geldi. 32 yaşındaki deneyimli oyuncu, sarı-lacivertli taraftarlar tarafından havaalanında büyük coşkuyla karşılandı. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği Valbuena ezilme tehlikesi atlattı. Polis taraftarları ve basın mensuplarını uzaklaştırmaya çalıştı. Daha sonra araca geçen Fransız oyuncu, arabanın hemen hareket etmesini istemedi. Arabanın açılır tavanından dışarı çıkan Valbuena, sarı-lacivertli taraftarları selamladı.

Yarın İstanbul'da sağlık kontrollerinden geçecek Fransız oyuncu, herhangi bir soruna rastlanmaması halinde transfer döneminin resmen açılması ile birlikte sözleşme imzalayacak.

FENERBAHÇE TRANSFERİ BÖYLE DUYURDU

Daha önce Trabzonspor'la yollarını ayıran Mehmet Ekici ile anlaşıldığını duyuran Fenerbahçe, resmi internet sitesinden Mathieu Valbuena için Lyon'la prensip anlaşmasına varıldığını resmen açıkladı.

Kulüp yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Kulübümüz, profesyonel futbolcu Mathieu Valbuena ve takımı Olympique Lyon ile yaptığı görüşmeler sonucu kulübümüze transferi konusunda prensip anlaşmasına varmıştır. Resmi transfer dönemi açıldıktan sonra Mathieu Valbuena ile sözleşme imzalanacaktır."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN