Fransız ateşi

Lyon’dan Mathieu Valbuena’yı transfer eden sarı-lacivertliler, ikinci yabancı transferini de Fransa Ligi’nden yaptı… Altı sezon Monaco forması giyen Faslı Dirar, bugün kendisini Fenerbahçeli yapacak imzayı atacak

Fransız ateşi
Fenerbahçe, transfer bombalarını bir bir patlatıyor… Transferin startını Mehmet Ekici ile veren sarılacivertliler, Mathieu Valbuena'nın ardından Nabil Dirar'ı da imza için İstanbul'a getirdi. Fenerbahçe'nin iki yabancı transferi de Fransa Ligi'nden gerçekleşti. Sezonu Lyon'da tamamlayan Valbuena'nın ardından Monaco forması giyen Dirar da yeni sezonda sarı-lacivertli takımın başarısı için ter dökecek. Dirar, Aatif'tan sonra Fenerbahçe'nin ikinci Faslı yıldızı olacak.

COŞKUYLA KARŞILANDI
31 yaşındaki Dirar, dün 15.30'da Atatürk Havalimanı'na inerken, sarı-lacivertli taraftarların büyük coşkusu ile karşılandı. Kafasına ters geçirdiği şapkası, siyah tişörtü ve sırt çantasıyla oldukça rahat ve spor bir görüntü çizen Faslı yıldız, taraftarın coşkusu ve "Nabil Dirar oley" tezahüratları ile havalimanından çıkış yaptı… Gösterilen ilgiden bir hayli memnun olan Dirar, taraftarın özçekim ve imza isteklerini geri çevirmedi.


Taraftar Dirar'dan imza almak için adeta sıraya girdi.

KONTROLDEN GEÇİRİLDİ
Atatürk Havalimanı'ndan ayrılarak, sağlık kontrolleri için Liv Hospital'a giden Nabil Dirar, tepeden tırnağa kontrolden geçirildi. Fenerbahçe Kulübü, sağlık kontrolleri sonrası gece yarısı bir açıklama daha yaptı ve Faslı yıldız futbolcu ile bugün 3+1 yıllık mukavele imzalanacağını kamuoyuna duyurdu.

3
Monaco formasıyla Fransa Ligi'nde 3 kez sağ bekte görev yapan Dirar hepsinde haftanın 11'ine seçildi.
BİZE ULAŞIN