‘Talisca önce bize soracak’

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, Manchester United ile anlaştığı iddia edilen Brezilyalı yıldız hakkında konuştu

‘Talisca önce bize soracak’

Beşiktaş'ta istifadan dönen yönetici Metin Albayrak, yeni sezon öncesi durumu merak edilen futbolcular ve transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Fikret Orman ile yaşadıkları iletişim sorununu aştıklarını ve görevinin başında olduğunu belirten Albayrak, şunları söyledi:

Talisca'nın Manchester United'a gideceği iddiaları var. Bugün hangi futbolcuya sorsanız Premier Lig veya İspanya Ligi'nde oynamak istediğini söyleyebilir. Ancak Talisca'yla bir senelik daha anlaşmamız var. Bizim onayımız olmadan herhangi bir transfer söz konusu değil. Eğer Talisca'nın bir anlaşma süreci olacaksa Beşiktaş da masada olmak zorunda.

Aboubakar istediğimiz bir oyuncu. Bu konuyla başkanımız ilgileniyor, görüşmeler sürüyor.

Marcelo'ya bir teklif geldi (Lyon transfer etmek istiyor). Fiyat hakkında bilgi vermem doğru olmaz. Marcelo giderse ayrı, gitmezse ayrı bir stratejimiz var. Vida'nın dışında birkaç alternatifimiz daha var.

ÇİN PLANI DEĞİŞTİ!
Beşiktaş, Çin'de yapılması planlanan kamp programını değiştirdi. Daha önce Güney Kore'de çalışan Şenol Güneş ve Çin'de oynayan Demba Ba ile Ersan'ın uyarılarını dikkate alan yönetim, bu ülkede Temmuz ayında hava aşırı sıcak olacağı için takımın 17 Temmuz'da Guangzhou'da Schalke ile oynayacağı maçın ardından 20'sinde geri dönmesi kararını aldı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN