Beşiktaş’ın transfer günlüğü

Beşiktaş’ın transfer günlüğü
Pazarlıklar durdu: Marcelo için Beşiktaş'ın 10 milyon Euro'luk bonservis talep etmesi, Lyon'un ise en son 7 milyon Euro'ya çıkmasının ardından görüşmeler durdu. Beşiktaş, tok satıcıyı oynarken, Fransız kulübü de çok istekli görünmüyor.

Musa Nizam gelmeye hazır: Transferde sürpriz bir isim listeye girdi. Sezonu Gaziantep'te kiralık olarak tamamlayan ve bonservisi Trabzonspor'da olan Musa Nizam, Beşiktaş'a gelmek için hazır. Ancak yönetici Deniz Atalay'ın yürüttüğü görüşmelerde nihai karar verilmedi. Ayrıca bonservisi Gaziantep'te olan 1996 doğumlu Orkan Çınar için de temas var. Ama mali şartlar nedeniyle bu transfer şimdilik bekletiliyor.

Ömer görüşme talep etti: Beşiktaş'ta kalmak isteyen Ömer Şişmanoğlu, yönetimle görüşmek isterken, "Forvet durumu belirsiz. Şartları biliyorsun. Eğer bu şartlarda kalmak ya da gitmek istersen konuşuruz" yanıtını aldı. Bonservisi elinde olan Ömer'e bir dönem kiralık oynadığı Antalyaspor talip.

Yeni bir Portekizli Eliseu: Adriano için Çin kulüplerinin devrede olması nedeniyle Beşiktaş sol bek için oyuncu bakıyor. Portekiz basınında çıkan dedikodulara göre Benfica ile sözleşmesi Haziran sonunda bitecek olan Eliseu, Beşiktaş'ın radarında. Portekiz Milli Takımı ile Konfederasyon Kupası'nda yer alan 33 yaşındaki oyuncu geçen sezon Benfica'da 19 maçta oynadı, 2 asist yaptı.
BİZE ULAŞIN