Sneijder Slovakya kampına gitmiyor!

Sneijder Slovakya kampına gitmiyor!
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Sneijder'in geleceği için "Uzun yıllar hizmet etti. Önümüzdeki haftaki görüşmeden sonra her iki taraf kararını verecek" demesi 'ayrılık yakın' şeklinde yorumlanırken, akşam gelen haber bu düşünceyi pekiştirdi. Hollandalı yıldız, başkan Özbek'i arayarak bugün başlayacak Slovakya kampına katılmayacağını söyleyerek izin aldı. 33 yaşındaki oyuncu gelen teklifleri gelecek hafta kulübe bildirecek. Tudor'un takımda düşünmediği ve Feyenoord ile görüşen De Jong da kampa katılmayacak.

Sneijder'in İbiza'da açtığı restoranda müşterilere servis yaptığı görüntüler sosyal medyada büyük yankı yarattı.

SAMPDORİA İSTİYOR
İtalya'da Bologna'dan sonra Sampdoria da Sneijder'in peşine düştü. Inter'li yıllardan sonra Hollandalı yıldızın Serie A'ya dönmesi için büyük çaba sarfeden Sampdoria kulübü dün Roma Havaalanı'nda oyuncunun menajeriyle görüşme yaptı. İtalyan basını Sampdoria'nın Sneijder'e iki sezon için 5 milyon Euro teklif ettiğini duyurdu.

AYRILANLAR DA MUTLAKA OLACAK
Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, törende takımdan ayrılıkların sinyalini verdi: "Eksiklerimizi önceden tespit etmiş ve bütçemiz dahilinde çalışmalara başlamıştık. Başka ihtiyaçlarımız da var. Ayrılanlar olacağı gibi aramıza katılanlar da olacaktır."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN