Volkan’ı beklersem yaşlanacağım!

Volkan’ı beklersem yaşlanacağım!

Kameni, Demirel’in ‘40 yaşına kadar oynama’ hedefini, kendi geleceği açısından yorumladı

  • Futbol
  • Pazartesi 10.07.2017

Fenerbahçe'nin kale için yeni transferi Carlos Kameni, "Fenerbahçe'ye hizmet için buradayım" derken yaşanacak rekabet ve hedefleri üzerine konuştu. İşte 33 yaşındaki Kamerunlu kalecinin satır başları:
-Kariyerim boyunca çalıştığım hiçbir hocayla hiçbir takım arkadaşımla özellikle hiçbir kaleciyle sorun yaşamadım. Rekabet takımın faydasınadır her zaman.
-Volkan'a çok büyük saygı duyuyorum. 40 yaşına kadar oynama hedefi güzel. Eğer 40 yaşına kadar oynayıp sonra ben oynamaya başlayacaksam biraz yaşlanacağım. (38 olacak) Ben kendimle ilgili bir hedef koymuyorum. Geleceği Tanrı bilir.
-Volkan'ın yaptıkları unutulmaz. Üst seviyede yıllarca böyle büyük bir takımın kalesini korumak ve aynı kulüpte bu kadar başarıyla kalabilmek gerçekten büyük bir iş.
-Oynarsam Fenerbahçe için elimden geleni yapacağım oynamazsam da Volkan'a destek olacağım.

HERKESİ YENELİM ÖZELLİKLE G.SARAY'I
-G.Saray'a karşı hiç forma giymedim ama F.Bahçe'nin en önemli rakibi olduğunu biliyorum. Her takımı yenelim, özellikle G.Saray'ı.
-Dünyanın en iyi liglerinden biri olan İspanya'dan geldim. Türkiye'yi alt seviye olarak görmüyorum. Çok kaliteli oyuncular var.
-Van Persie ile aynı takımda olmak güzel. Her oyuncu en iyilerle sahada olmak ister.
-Yeni bir maceraya atıldım, yeni maceranın her anının tadını çıkarmaya çalışıyorum. Şu an için herhangi bir baskı yok. Lig yaklaştıkça bu baskı daha da artacaktır.

-Bizim hedefimiz F.Bahçe'nin kalesini gole kapatmak. Bu düşünceyle çalışıyoruz.
-Barcelona'dan 7 maç gol yememiş tek kaleciyim ama artık önümde F.Bahçe ile ulaşmam gereken hedefler var.
-F.Bahçe'ye gelmeden önce Webo ile konuştum. Halen konuşuyoruz. Bana F.Bahçe ile ilgili çok güzel şeyler söyledi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN