Beşiktaş'tan ayrılan Gökhan İnler'in yeni takımı belli oldu!

Geçen sezon İngiltere'nin Leicester City takımından Beşiktaş'a transfer olan fakat yeterince forma şansı bulamayan Gökhan İnler, Medipol Başakşehir ile anlaştı! Transferin hızlı takımı Medipol Başakşehir Elia, Aurelien Chedjou, Tunay Torun ve Clichy'dn sonra Gökhan İnler'i de kadrosuna kattı.

Beşiktaş'tan ayrılan Gökhan İnler'in yeni takımı belli oldu!

Gökhan İnler'in yeni takımı belli oldu. Beşiktaş'tan karşılıklı saygı çerçevesinde ayrılan Gökhan İnler, İstanbul'un bir diğer temsilcisi Medipol Başakşehir ile anlaştı. Gökhan İnler, Beşiktaş'tan ayrılırken Fenerbahçe ve Galatasaray'da oynamayacağını Beşiktaşlı yöneticilere iletmişti.

Gökhan İnler Kimdir? Gökhan İnler Nereli? Kaç Yaşında?

Gökhan İnler Olten İsviçre doğumludur. Hem Türk Hemde İsviçre vatandaşlığı bulunan futbolcu Olten'de futbola başlamış daha sonra, Solothurn, Basel, Aarau, Zürich, Udinese ve Napoli formalarını giymiştir. Türkiye ve İsviçre'nin 21 yaş altı millî takımlarında yer alan Gökhan İnler 2006 yılında İsviçre Millî Futbol Takımı'nda oynamaya başlamıştır. Toplam 75 maça çıkmış ve 6 gol atmış ve 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda ve 2 Dünya Kupası'nda yer almıştır. 2014 FIFA Dünya Kupası'nda millî takımın kaptanlığını yapmıştır. Gökhan İnler baba tarafından aslen Tekirdağ, anne tarafından ise Samsun'ludur. Geçtiğimiz sezonun başında İngiltere'nin Leicester City takımından Beşiktaş'a transfer olan Gökhan İnler, Medipol Başakşehir ile anlaşmak üzere. Medipol Başakşehir orta saha rotasyonuna Mahmut Tekdemir, Emre Belözoğlu, Attamah ve Mossoro'dan sonra Gökhan İnler'i de ekledi.

BİZE ULAŞIN