Kimseyi kandırmayalım

Kimseyi kandırmayalım

Transfer istediğini, önceliğin ise santrfor bölgesi olduğunu belirten Aykut Kocaman, “Kimseyi kandırmayalım” demeyi ihmal etmedi

  • Futbol
  • Cumartesi 15.07.2017
İsviçre kampında yayıncı kuruluş beIN Sports'a konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, transfer konusunda açık ve bir o kadar net konuştu: "Transfer gerekli mi? Evet... Ama bonservissiz olması gerek. Bonservis olmadığı zaman imza parası geliyor ve ücretler şişiyor. Van Persie'nin geçen sezonki performansına ve Fernandao'nun sakatlığına bakacak olursak çok net forvete ihtiyacımız var. Transfer istiyorum evet ama kimseyi kandırmamak lazım. Taraftar, yönetim herkes şampiyonluk istiyor. Bu süreçte gençlere ne kadar süre verebilirim bilmiyorum. Kulübün önünü açacak her hamle benim için uygundur ama sabır, bilgi ve plan gerekiyor. Türkiye'de buna tahammül yok."

Eksiğimiz: özgüven
"F.Bahçe'den ayrıldığım dönemdeki gibi rakipleri ezen, yıkan bir kadro kurmamız lazım. Bunun için de özgüven gerekli. Takım içinde bir takım şeyleri değiştirmemiz gerekiyor. Kolay olmayacak, zamana ihtiyacımız var. Oyunu ön tarafa yıkmamız gerekiyor. Takımda gördüğüm en büyük eksiklik özgüven. Bu kadrodan takımdaşlık bekliyorum. Herkes birbirine ve bana saygı duymalı."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN