Çare yerli

Çare yerli

Sezon öncesi yabancı kontenjanına takılmak istemeyen Trabzonspor, Burak ve Serdar Taşçı transferinde kararlı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta ile teknik direktör Ersun Yanal arasında yapılan transfer zirvesinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Usta, "Yabancı oyuncu transfer edersek bazı oyuncuları göndermek zorunda kalacağız. Bu da ekstra maliyet getirebilir" deyince Yanal, mevcut yabancıların performansından memnun olduğunu söyledi. Bunun üzerine ibre yerliye döndü ve Burak Yılmaz ile Serdar Taşçı gündeme geldi. Burak'ın kulübü Beijing Guoan ile yapılan transfer görüşmesinin detaylarına SABAH ulaştı. Bordo-mavili kulüp, 4 milyon Euro bonservis bedeli önerdi, Çin kulübü de süre istedi. Önceki gün kulübüne, "Trabzonspor'a gitmek istiyorum" diyen Serdar Taşçı'nın çıkışı sonrası Spartak Moskova kulübü de, "Resmi teklif geldiğinde bunu değerlendirelim" dedi. Serdar transferinin birkaç gün içerisinde netlik kazanması bekleniyor.

Eleme etabı başladı!
Trabzonspor'un yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı Slovakya'da başladı. Bordo-mavililer, Slovakya'nın Samorin kasabasında ilk antrenmanını dün akşam gerçekleştirdi. Ersun Yanal, ikinci kampta daha çok taktik ağırlıklı antrenmanlar yaptıracak. Macaristan kampında sadece 1 hazırlık maçı oynayan Fırtına, bu bölümde 5 maç yapacak. Ayrılması gündemde olan oyuncuların durumu da bu kampta netlik kazanacak.

Telif hakkı duyurusu
Trabzonspor Kulübü bundan sonra, telifli olan resmi iletişim mecralarından paylaşılacak video ve fotoğrafları izinsiz kullanan internet sitesi ve sosyal medya hesapları hakkında yasal işlem başlatacağını bildirdi. Yapılan açıklamada, "Bununla beraber, kullanım hakkı yalnızca kulübümüze ait olan resmi logomuzu izinsiz kullanan sosyal medya platformlarına karşı da gerekli yasal süreç başlatılacaktır" denildi
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN