Pepe: Her gün sıkı çalışacağım

Pepe: Her gün sıkı çalışacağım

Takımla ilk antrenmanına çıkan Portekizli savunma oyuncusu: Beşiktaş’ta olmak çok büyük bir şans. Hedeflerimiz için her gün sıkı çalışarak, o hedefleri gerçekleştirmek istiyorum

  • Futbol
  • Pazartesi 24.07.2017
Beşiktaş'ın Real Madrid'den renklerine bağladığı Pepe, İspanya kampına katıldı ve takımla ilk idmanına çıktı. Portekizli savunma oyuncusu, çalışma sonrası, Beşiktaş ile geçen ilk gününü değerlendirdi ve hedeflerini duyurdu. İşte dünya yıldızı Pepe'den satır başları:
Takımla ilk idmana çıktım. Teknik ekip olsun takım arkadaşlarım olsun herkesle tanıştım. Burada olmaktan dolayı çok gururluyum. Çok mutluyum... Bu şansı bana tanıdıkları ve beni aralarına kabul ettikleri için herkese teşekkür ederim.
Beşiktaş için çalışacağım, çok iyi çalışarak bu seneyi iyi geçirmek hedefindeyim. En önemlisi burada iyi karşılanmamdı. Hem kulüp hem takım arkadaşlarım beni çok iyi karşıladı. Bu başlangıçtan sonra her şey doğal olarak gelecektir.

BEŞİKTAŞ FORMASI GİYMEK BENİM ADIMA BÜYÜK BİR ŞANS

Fizik olarak takımla aramda bir fark var. Bu hafta tek başıma çalışacağım. Önümüzdeki hafta başından itibaren takıma katılmayı hedefliyorum. Tabii ki teknik direktörümüzün kararıdır.
İmza attığım günden bu yana çok kişi bana mesaj yolladı. Real Madrid'den arkadaşlarım da mesajlar yolladı. İyi dileklerini bana ilettiler. Bana bu dönemde şans verdiği için Beşiktaş'a teşekkür ediyorum. Beşiktaş forması giymek benim adıma çok büyük bir şans. Hayatımda yeni bir sayfa açıyorum, yeni bir kültür tanıyacağım. Beşiktaş'ın hedefleri doğrultusunda her gün sıkı çalışıp, bu hedefleri gerçekleştirmek için çalışacağım.

Pepe, antrenmanın ilk bölümünde arkadaşları ile sonrasında ise bireysel olarak çalıştı. Portekizli yıldız, idman öncesi yaptıkları karşılama için arkadaşlarına teşekkür etti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN