İkisini de aldım

Bu diyalog geçtiğimiz cumartesi Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yaşandı. Aziz Yıldırım, ısrarlı sorulara dayanamayıp, “İkisini de aldım” dedi ve ekledi: "Lima ortada, Ben Arfa sağda oynayacak, santrfor için arayışlarımız sürüyor"

İkisini de aldım
Sezona Mehmet Ekici, Valbuena, Dirar, Kameni, Elif Elmas ve Mauricio Isla transferleriyle hızlı bir giriş yapan Fenerbahçe'de imzalar hız kesmeden sürecek gibi gözüküyor. Hücuma dönük orta saha konusunda dünya genelinde görüşmelerini sürdüren sarı-lacivertlilerde ön plana çıkan iki isim Lucas Lima ve Hatem Ben Arfa... Bu iki oyuncu ile ilgili haberlere bugüne kadar kulüpten yalanlama gelmezken, geçtiğimiz hafta sonu yaşanan bir diyalog Fenerbahçe'ye gönül veren taraftarları heyecanlandıracak cinstendi.

FRANSA'YA HATEM BEN ARFA ÇIKARMASI
Başkan Aziz Yıldırım, geçtiğimiz cumartesi gününü Faruk Ilgaz Tesisleri'nde geçirdi. Burada kongre üyeleriyle sohbet eden Yıldırım transfer çalışmaların devam ettiğini belirtirken, isimleri en çok telaffuz edilen Lucas Lima ve Hatem Ben Arfa konusunda "İkisini de aldım" diyerek net bir ifade kullandığı ve "Lima ortada Ben Arfa sağda oynayacak, santrfor için arayışımız sürüyor" şeklinde konuştuğu bildirildi. Bu arada Fenerbahçeli yöneticilerin bugün Fransa'ya giderek Hatem Ben Arfa transferini resmileştireceği öğrenildi.

FARK 2 MİLYON EURO
Santos forması giyen Lucas Lima'nın sözleşmesi Ocak 2018'de sona eriyor. Brezilyalı yıldız F.Bahçe'den 1 hafta süre istediği için Başkan Yıldırım, bu transfere oldu gözüyle bakıyor. Bu transferde en büyük sorun 5 milyon Euro'luk imza parası. Fenerbahçe 3 milyonda ısrarcı.

BEDELSİZ GELEBİLİR
Hatem Ben Arfa, PSG tarafından bedelsiz serbest bırakılmaya hazır.
BİZE ULAŞIN