Burak Yılmaz'a çubukluyu giydirmek istiyoruz

"Burak Yılmaz'a çubukluyu giydirmek istiyoruz"

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Gençağa Meriç transfere dair önemli açıklamalarda bulundu.

  • DHA
  • Futbol
  • Perşembe 27.07.2017 15:41

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Gençağa Meriç ses getirecek açıklamalar yaptı. Meriç, 50. yıldan borçlara, Burak'tan Yusuf Erdoğan'a, Ersun Yanal'dan Akyazı Stadına kadar olan geniş bir yelpazeyi anlattı ve hedeflerinin zirveye oynayan bir takımla şampiyonluğa ulaşmak olduğunu söyledi.

"BURAK'A ÇUBUKLU FORMAYI GİYDİRECEĞİZ"

"Burak Yılmaz Türkiye'ye gelmek istiyor. Trabzonspor'da oynamak istediğini kendisi de söyledi. Burak'ın Trabzonspor'da ayrı yeri var. Yeni stadımızın açılışına geldi. Çok ilgi gördü. Biz de onu takımda görmek isteriz. Şu an kesinleşmiş bir şey yok. Temaslar oldu. O da gelmek istiyor. Şartlar oluşursa, çubuklu formayı giymesini isteriz."

YUSUF ERDOĞAN KONUSU

"Yusuf Erdoğan'a şu anda teklif yok. Bizim oyuncumuz. Beşiktaş'a gitmesi bir ara gündemdeydi. Onun bonservis bedeli vardı. Kulübü mutlu edecek bir teklif olursa. O da gitmek istiyor. Ibanez ile görüştük. Hocamız geçen sene pek oynatamadı. Resmi bir teklif yok. Yurt içinde kalmak istediğini söyledi. Ibanez'in Türkiye'de oynaması için bazı kulüplerle görüştük."

"KİRALIKLAR GİDECEK"

"Kucka'yı aldık. Başka oyuncularla da görüşüyoruz. Geçen sene kiralık olan oyuncuları göndermek istiyoruz. Onun dışında gidecek oyuncu yok. Eksiklerimiz var. Hoca bunları tespit etti. Stoper,10 numara mevkiine ve forvet bölgesine transfer yapacağız. Geçen sene iskeleti kurduktan sonra eksik bölgelerimiz gördük. Bu bölgelere alacağımız oyuncular direkt oynayacak oyuncular olacak. Bu konuda eski yanlışları devam ettirmeyeceğiz. Bu sene takviyelerle zirveye oynamak istiyoruz."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN