Ekici’de yırtık

F.Bahçe dergisine, “6 ay sahalardan uzak kaldım. Futbola açım” diyen Mehmet Ekici dün sakatlandı. Adalesinde yırtık olan yıldız oyuncu en az 1 ay yok

Ekici’de yırtık
Fenerbahçe için 6 ay futbol oynamayan ve kulübün Ağustos sayısındaki dergisine verdiği röportajda futbolu çok özlediğini söyleyen Mehmet Ekici'ye kötü haber geldi... Dünkü idmanda sakatlanan yıldız oyuncunun adalesinde ikinci derecede yırtık tesbit edildiği ve en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Ekici, F.Bahçe Dergisi'ne şunları söylemişti: "Altı aylık süreyle futboldan ayrı kalınca, ister istemez futbolu özlüyorsunuz ve mücadele ritminiz artıyor. Futbola aç biriyim ve iyi işlere imza atmak için buradayım... Hedeflerimden bir tanesi de, Milli takıma dönmek... Türkiye'nin en büyük kulübüyüz. Her sene olduğu gibi şampiyonluğa oynamak istiyoruz."

TRAFİK GERİLİMİ
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile motosiklet sürücüsü Engin Ergan arasında trafikte yaşanan kavga Ergan'ın kaskındaki kamera çekimiyle görüntülendi. Yıldırım ile Ergan tartışırken, daha sonra olaya Başkan'ın korumaları da dahil oldu. Aziz Yıldırım'a devlet tarafından verilen iki korumanın motosiklet sürücüsünün hareketlerini, Aziz Yıldırım'a saldırı girişimi olduğunu düşünerek müdahale ettiği belirtildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN