Rize’ye Erdoğan morali

Rize’ye Erdoğan morali

Golcü oyuncu Kweuke’den Süper Lig’e çıkmaları için söz isteyen Erdoğan, “Süper Lig’e çıkmamız gerekiyor. İlk maç evimizde... Biz burada bir müjde göreceğiz artık. Bol gol sesleri bekliyorum” diyerek yeşil-mavililere başarılar diledi

  • Futbol
  • Perşembe 10.08.2017
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çaykur Rizespor Kulübü'nü ziyaret etti. Erdoğan'ı, Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Teknik Direktör Hikmet Karaman ve futbolcular karşıladı. Ziyarette tek tek tokalaştığı oyuncularla şakalaşan Erdoğan deneyimli oyuncu Kweuke'den yeniden Süper Lig'e çıkmaları için söz istedi. Golcü oyuncu da Türkçe konuşarak Erdoğan'a söz verdi. Ziyarette konuşan Erdoğan'ın "Ana baba ocağım Rize'nin futbol kulübü bu sezon ne yazık ki bir alt kümeye düştü. Bu sezon bunu telafi ederek yeniden Süper Lig'e çıkmamız gerekiyor. İnşallah kondisyon olarak birkaç gün sonra başlayacak lige hazırlandınız. İlk maç evimizde. Biz burada bir müjde göreceğiz artık. Bol gol sesleri bekliyorum" dediği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ziyaretinde, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Rize Valisi Erdoğan Bektaş da eşlik etti.


Rizespor'un başarılı kalecisi Cihan Topaloğlu ile sohbet eden ve oyuncularla şakalaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, teknik direktör Hikmet Karaman ile öğrencilerine moral verdi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN