Yetiş Fernandao

Brezilyalı golcü, teknik heyetin can simidi oldu. Van Persie ile Ahmethan'dan istediği verimi alamayan ve Soldado'ya kalan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fernandao'nun hazır hale gelmesiyle rahat nefes aldı

Yetiş Fernandao
Fenerbahçe transferde Fred (Shakthar Donetsk), Orellena (Valencia) ve Oumar Niasse (Everton) transferlerinde sonuç alamazken, teknik direktör Aykut Kocaman, hücumdaki sorunlara çözümü elindeki kadrodan aramaya koyuldu. Van Persie ile Ahmethan'dan katkı gelmemesi nedeniyle forvette sadece Soldado'ya kalan Kocaman'ın imdadına Fernandao yetişti. Kolu kırılan ve geçirdiği operasyon sonrası kemiklerinde kaynama problemi oluşan Fernandao, uzun süre sonra yüzde 100 hazır duruma geldi.

BAŞAKŞEHİR'E HAZIR
Fernandao'nun milli ara sonrası Başakşehir maçıyla birlikte kısa sürelerle de olsa maçlarda görev yapabilecek duruma geldiği, maç kondisyonunu artırmasıyla birlikte takımdaki yerini sağlamlaştırabileceği bildirildi. Fernandao'nun yanı sıra sakatlıktan kurtulan Mehmet Ekici de pazartesiden itibaren takımla çalışmalara başlayacak. Milli futbolcunun da Başakşehir maçında 18 kişilik kadroda yer alması bekleniyor.

7
Fernandao tedavi döneminde aynı zamanda diyet programı uygularken tam 7 kilo verdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN