Artık takımın kafası rahat

Galatasaray Başkanı Özbek, Kasımpaşa maçı sonrası şu sözlerle galibiyeti özetledi: "Mali açıdan rahatlamaya başladık ve sonunda istediğimiz takımı kurduk. Ödemeleri artık zamanında yapıyoruz. Futbolcu parasını ne zaman alacağını biliyor, kafası rahat."

Artık takımın kafası rahat
Tarih: 6 Mayıs... Yer: Türk Telekom Stadı... Rakip Kasımpaşa: Sahadan 3-1 yenilgiyle ayrılan Galatasaray ilk 3'ten koptu ve Dursun Özbek başkanlığı döneminde ilk kez soyunma odasına inerek takıma "Yazıklar olsun! Gerekirse hepinizi yollarım'' diye bağırdı. Sezon sonunda ise kadroda büyük operasyon yaptı.
Tarih: 16 Eylül... Yer: Türk Telekom Stadı... Rakip Kasımpaşa: 2-0'lık galibiyetle keyiflenen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in sarı- kırmızılı takımla ilgili ağzından çıkan ilk söz "Helal olsun'' oluyor. Başkan statta yönetici arkadaşlarına şu sözlerle değerlendirmede bulunuyor: "Göreve geldiğimizden bu yana ekonomik olarak ilk kez belimizi doğrulttuk. Mali açıdan rahatlamaya başladık ve sonunda istediğimiz takımı kurduk. Ödemeleri artık zamanında yapıyoruz. Futbolcu parasını ne zaman alacağını biliyor, kafası rahat. Florya'da ve Türk Telekom Stadyumu'ndaki personel de mutlu. Florya'da sportif direktör yapısıyla düzeni sağladık. Böyle birlik-beraberliğin sağlandığı ortamda başarı kaçınılmaz. Bu sezon şampiyon olacağız.''
BİZE ULAŞIN