Farkın açılması kabul edilemez

Trabzon’un zirvenin 5 puan gerisinde kaldığını hatırlatan Başkan Usta, “Bu bize yakışan bir tablo değil” dedi

Farkın açılması kabul edilemez
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yeni başlayan sezonda puan farkının açılmasına engel olacaklarını söyledi. İlk 5 haftada zirve ile aradaki 5 puan farkını kendileri tarafından beklenmediğini kaydeden Başkan Usta, "Bize yakışan bir tablo değil elbette. Bu tabloyu düzeltmeliyiz. Önümüzde zorlu maçlar var. Yarışta olmak istiyorsak artık puan kaybetmemeliyiz. Camia olarak farkın daha da açılmasına kesinlikle tahammül edemeyiz. Teknik heyetimiz ve oyuncularımız da bunu farkında. İşler elbette yoluna girecektir. Ben inanıyorum" diye konuştu.

KAPTAN ONUR'UN YETİŞMESİ ZOR!
BAŞAKŞEHİR maçı öncesi antrenmanda sakatlanan kaptan Onur Recep Kıvrak'ın Alanya karşılaşmasında da görev alması beklenmiyor. Deneyimli kaleci için sağlık ekibinin seferber olduğu ancak Cuma günkü mücadeleye yetişmesinin zor olduğu belirtildi.

YUSUF YAZICI ALTIN LİSTEDE
DÜNYANIN en büyük futbol istatistik şirketlerinden Whoscored, 2017'nin 21 yaş altı altın futbolcuları listesini açıkladı. Listenin 5. sırasında Yusuf Yazıcı yer alırken, Enes Ünal 15. sıraya adını yazdırdı. Zirvede ise 180 milyon Euro'ya PSG'ye transfer olan Kylian Mbappe bulunuyor.
Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN