Son dakika: Sergen Yalçın canlı yayında istifa etti!

TFF 1. Lig'de ekonomik olarak zor günler geçiren Eskişehirspor'da TFF tarafından gelen puan silme cezasının ardından, teknik heyet görevi bıraktı. Sergen Yalçın da kararlarını A Spor canlı yayınında açıkladı.

Son dakika: Sergen Yalçın canlı yayında istifa etti!

Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda Erzincanspor'la karşılaşacak Eskişehirspor'da maç öncesi flaş bir gelime yaşandı. Teknik Direktör Sergen Yalçın, A Spor canlı yayınında Eskişehirspor'daki görevini bırakacağını açıkladı.

SERGEN YALÇIN'IN SÖZLERİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Yalçın yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Göreve başlarken çok farklı şeyler düşünüyorduk. Birçok şeyin farklı olacağını, düzeleceğini, puan silmelerin olmayacağını düşünüyorduk. Ekip olarak zorlanıyoruz, başladığımız günden bu yana hiçbir şeyi düzeltemiyoruz. İçeride maalesef sağlıklı bir yapı yok. Biz de belli hedefler doğrultusunda çalışan bir ekibiz. Gelen noktada böyle bir görüntü yok. Sorunları bilerek kabul ettik ama en ufak ilerleme olmaması da bizi sıkıntıya sokuyor. Başkana da üzülüyorum, çok çaba sarf ediyor. 2 gün evvel görüştüm, son 2 maçımız olduğunu söyledim. Maliyet olarak yükseğiz. Dün gelen 3 puan cezası bizim de direncimizi kırdı. Motivasyonumuzu kaybettirdi. Biz de bir hedef aldık. Daha hedefi olan bir yerde çalışmak istiyoruz. Bugünkü maçtan sonra Eskişehirspor'daki görevimizi resmen bırakacağız."

Sergen Yalçın, Eskişehirspor'dan istifa etti

BİZE ULAŞIN