Takım oyunu

İdmanın ardından birlikte vakit geçirmek isteyen Galatasaraylı futbolcular ve teknik heyet, İstinye’de yemek yiyip Bursa deplasmanı öncesi birlik mesajı verdi

Takım oyunu
Lider Galatasaray'da başarının sırrı Florya'da yatıyor. Bir ay önce Boğaz turu yapan sarı-kırmızılı takım, dün de topluca yemeğe çıktı. Öğlen gerçekleşen antrenmanın ardından birlikte vakit geçirmek isteyen futbolcular ve teknik heyet, Florya'dan İstinye'nin yolunu tuttu. Keyifli geçen yemekte gündem maddesi Bursa deplasmanıydı. Teknik direktör İgor Tudor ve oyuncuları, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin olduğu haftada Bursaspor maçını kazanarak avantaj elde etmeleri gerektiği konusunda birbirlerini motive etti.

ÖZBEK ÇOK MUTLU OLDU
Yönetimden bağımsız gerçekleşen dünkü yemek organizasyonu Başkan Dursun Özbek'i mutlu etti. Takım ruhunu yakaladıklarını ve şampiyonluğa kenetlendiklerini düşünen Özbek, Bursa deplasmanına gitme ve futbolcuları yalnız bırakmama kararı aldı. Tudor'un, Kasımpaşa maçı sonrası takıma verdiği iki günlük izinde ailesiyle Antalya'ya giden Rodrigues dışında tüm sarı-kırmızılı futbolcular, İstanbul'da kalarak dinlenmeyi tercih etmişti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN