Aleyhimize hatalar çok daha fazla oldu

Aykut Kocaman: “İki taraf adına da hatta bizim aleyhimize hakem hatalarının çok daha fazla olduğu bu galibiyeti almak zor oldu”

Aleyhimize hatalar çok daha fazla oldu
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, rüzgarı arkalarına almak adına önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, "Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. İyi bir rüzgar yakalamak için önemli bir maçtı ve bunu başardık. Son iki yılın şampiyonu, Şampiyonlar Ligi'nde aldığı galibiyetin etkisiyle özgüveni yüksek bir Beşiktaş vardı karşımızda. Sahaya yerleştikten sonra öne doğru gitmeyi düşünüyordu. Ama candan oynayan, büyümeye çalışan bir grup vardı sahada" dedi. Hakem yönetimi için "İki taraf adına da hatta bizim aleyhimize hakem hatalarının çok daha fazla olduğu bu galibiyeti almak zor oldu" ifadesini kullanan Kocaman, maç içinde tartıştığı Şenol Güneş için şu yorumu yaptı: "Şenol Hoca bir şeyler söyledi ama ne dediğini anlamadım. Ben rakip teknik direktöre bakmam. Göz göze geldik, bir şeyler dedi."

JANSSEN: ÇILGIN BİR DERBİ OLDU
Maçın yıldızlarından Janssen şunları söyledi: "Çılgın bir derbi oldu. Goller, kırmızı kartlar vardı. Maçın sonunda kazanan biz olduk. Takım halinde mutluyuz. Evimizde galibiyet aldığımız için memnunuz. Hakem üzerine düşeni yapmaya çalışıyor. Onların işi bu. Futbolcu olarak kararlarını net şekilde göremedim. Hakemlerin her şeyi görmesini de zorlaştıran bir atmosfer vardı."

BİR GELDİ PİR GELDİ
Transferin son gününde Fenerbahçe'ye gelen Vincent Janssen, üçüncü maçında 2. golünü atarken, takımın attığı ilk penaltının da başrolündeki isimlerden oldu.
Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN