Çıldıran Guneş tribüne çıktı!

Hakem Ali Palabıyık’ın kararlarına isyan eden Şenol Güneş, 67. dakikada Pepe’ye çalınan bir faule gösterdiği yoğun tepki sonrası tribüne gönderildi

Çıldıran Guneş tribüne çıktı!
Derbiden eli boş ayrılan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, hakem Ali Palabıyık'ın kararlarına gösterdiği sert tepki nedeniyle tribüne gönderildi. Quaresma'nın kırmızı kartla atılması, ilk yarının son dakikasındaki penaltı tartışmaları ve 61. dakikada Negredo'nun attığı golün ofsayt gerekçesiyle iptal edilmesiyle çileden çıkan Güneş, 67'de Pepe'nin Valbuena ile mücadelesinde faul düdüğü çalınmasına isyan etti. Çizgiye kadar gelip Palabıyık'a el-kol hareketleriyle tepki gösteren tecrübeli çalıştırıcının arkasını döndüğünde sinkaflı kelimeler kullandığı da kameralara yansıdı. Palabıyık da yardımcısının uyarısıyla Güneş'i saha dışına gönderdi. Maçı Fenerbahçeli taraftarların yanında izleyen Güneş'in etrafında güvenlik çemberi oluşturuldu.

'CAMİA DEĞERLENDİRECEK'
Şenol Güneş tribüne gönderildiği için maç sonu açıklamasını yardımcısı Şeref Çiçek yaptı. Çiçek, "Öyle gergin bir hava oluştu ki, güzel maç olduğunu söylemek mümkün değil. Diğer değerlendirmeleri camiamız yapacaktır' dedi.
BİZE ULAŞIN