Rıdvan Dilmen: "Fırat Aydınus çok kötü yönetti"

SABAH Spor yazarı Rıdvan Dilmen, 2-2 beraberlikle sona eren Beşiktaş-Trabzonspor maçını yorumladı.

Rıdvan Dilmen: Fırat Aydınus çok kötü yönetti
SABAH Spor yazarı Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Dilmen'in sözlerinden satır başları şöyle:

'İZLEYENLER ÜZÜLMÜŞTÜR'
"Hem stattakiler hem de ekran başındakiler 4 dakikalık uzatma bittiğinde üzülmüşlerdir. Yüksek tempolu ve çok heyecanlı bir maç oldu. Türk futbolunda bir Trabzonspor gerçeği var. Türkiye'nin her yerinde kazanmak istiyor. Tam bir büyük takım. Oyunda öne geçecekken iki kez geriye düşmesine rağmen tekrar oyuna ortak olma şansı buldular. Beşiktaş'ı bir takım bir daha böyle kolay kolay yakalayamaz. Beşiktaş maçı Lens'in kaçırdığı pozisyonda koparabilirdi. Bu kadar eksiğe rağmen, Beşiktaş'ta kaybedilmiş 2 puan yok diye düşünüyorum. Çok gergin, çok kırıcı maçlar oynuyorlar."

'ERSUN YANAL VE OYUNCULAR İÇİN BİR ŞANS OLDU'
"Trabzonspor'da oyuna sonradan giren oyuncular katkı sağladılar. Üçü de iyi oynadılar. Beşiktaş maçı Ersun Yanal ve oyuncular için bir şans oldu. Bazen muhteşem oynuyorlar bazen de çok kötü bir 90 dakika oynuyorlar. Sosa kötü oynadı, çok top kaybetti."

'FIRAT AYDINUS ÇOK KÖTÜ YÖNETTİ'
"Fırat Aydınus'u yetenek olarak uzak ara 1 numara gören biriyim. Bugün çok kötü maç yönetti, özellikle ilk yarı. Maçın başında not aldım, kolum yoruldu. Tekme tokat oynandı, kart yok. Ben defans oyuncusu olsam, Fırat hoca gelsin isterim. Talisca kırmızı görmeliydi. Medel sarı kart görmeli, Okay da iki sarı karttan atılmalıydı."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN