Sollar geçeriz!

Sollar geçeriz!

Ahmet Nur Çebi, G.Saray’ın 5 puan gerisinde olmalarını önemsemiyor: "Onların da bizim oynadığımız gibi güçlü rakiplerle maçları var. Puan farkını kapatmayı bir kenara bırakın, pozitif anlamda açacağımızı düşünüyorum. Yaşananlardan dolayı Caner ve Talisca'ya ceza verilmesi taraftarı değilim"

  • Futbol
  • Çarşamba 04.10.2017
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, sezonun uzun soluklu bir maraton olduğunu belirterek, "Bu dönemlerde şampiyon belli olsaydı, lig devam etmezdi" dedi. 8. haftaya lider G.Saray'ın 5 puan gerisinde girmelerini değerlendiren Çebi, "Onların da önümüzdeki günlerde bizim oynadığımız gibi güçlü rakiplerle maçları var. Ben bu farkı kapatmayı bırakın, kendimizin pozitif anlamda açacağımızı düşünüyorum. Bu farkı önemsemiyorum. Hatta bir süre geriden gelmekte de fayda var" ifadelerini kullandı.

BU TARTIŞMA BEŞİKTAŞ'A FAYDA SAĞLAR
Caner ve Talisca arasındaki tartışmaya değinen Ahmet Nur Çebi, "Çok abartılı ve yanlış aktarıldı. İki oyuncunun da tek amacı Beşiktaş'ın başarısı. Maçın bittiği anlar adrenalinin en üst noktada olduğu anlardır, anlık patlamalar olabilir. Ben olaya pozitif anlamda bakıyorum. Bu durumun bize katkısı olabileceğini bile düşünüyorum. Konu Beşiktaş'ın başarısıyla ilgili bir tartışmaysa ceza verilmesine taraftar olmam" diye konuştu.

BİR AN ÖNCE VİDEO HAKEME GEÇİLMELİ
Çebi, hakem hatalarının sorulması üzerine ise şunları söyledi: "Kulüpler Birliği toplantısında arkadaşlarla bir süre sohbet ettik. İlginç olan nokta, herkes hakemlerden şikayet ediyor. Sonuç itibariyle şu gerçek ortaya çıkıyor; hakemlerin bilinçli ya da kasıtlı bir yerleri desteklemediği ortada. Ancak şikayet var. Hakemler birer insan, çok çabuk, süratli bir şekilde video hakem uygulamasına geçilmesini doğru buluyorum ve destekliyorum."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN