Aslan artıda

Divan Kurulu toplantısında üyelere bilgi veren Başkan Özbek, son 3 aylık dönemde 10.9 milyon TL kar ettiklerini açıkladı

Aslan artıda
Galatasaray Divan Kurulu olağan toplantısı dün yapıldı. Kulübün mali durumu hakkında üyelere bilgi veren ve 13 üyenin hazırladıkları soruları yanıtlayan Başkan Dursun Özbek'ten satır başları şöyle:
Şirketimizin 21 milyon 645 bin lira olan sermayesi, yapılan artışla 108 milyon lira oldu.
Geçtiğimiz 3 aylık dönemde 10.9 milyon lira kar ettik. Buna bağlı olarak özkaynaklarda artış 97 milyon 300 bin liraya ulaştı.
31 Ağustos 2016'da 64 milyon lira olan hasılatımız, 31 Ağustos 2017'de 147 milyon lira seviyesine çıktı.
Riva ve Florya'dan elde edilen geliri borçların tasviyesi amacıyla kullanacağız. Kimsenin zerre tereddütü olmasın.
Yapılan geriye dönük araştırma için "Neden elinde tutuyorsun, amacın mı var?" dendi. Allah aşkına böyle bir şeyi G.Saraylı nasıl aklından geçirebilir. Bize saldırılanlar var. Demek ki doğru yoldayız."

1 TL BIRAKANA 100 TL!
Daha önceki Divan kurullarında kürsüye bırakılan 1 TL, dün de gündeme geldi. G.Saraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği Başkanı Metin Öztürk, "Buraya bırakılan 1 TL büyük bir hakaret. Ben şimdi zarf içinde o 1 TL bırakana 100 TL bırakıyorum. Kürsüye değil ama. Bir daha bu kürsüde saygısızlığın yeri olmamalı" dedi.

'TÜRK GİBİ GÜÇLÜ'
Galatasaray'ın golcü futbolcusu Bafetimbi Gomis, salonda yaptığı ağırlık çalışmasını Instagram hesabından paylaştı… Yıldız oyuncu, paylaşımına 'Fort comme un Turc' (Türk gibi güçlü) notunu düştü.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN