Arayı kapatırız

Fenerbahçe’nin Portekizli savunmacısı Luis Neto, şampiyonluğa inanıyor: “Rakiplerimizin zorlu maçları var... Üst üste seri galibiyetler alacak güçteyiz... Her şey bizim elimizde”

Arayı kapatırız
Fenerbahçe'nin Portekizli savunmacısı Luis Neto, dün antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Galatasaray derbisi hakkında da konuşan Neto, şampiyonluk için ise iddialı mesajlar verdi. Neto'nun açıklamaları şöyle:
* Beşiktaş maçındaki kırmızı kart bana göre ağır geldi. Beşiktaşlı oyuncuya kırmızı kart göstermemiş olsa, hakem bana sarı kart verirdi diye düşünüyorum.
* Fenerbahçe-Galatasaray maçının neler ifade ettiğini biliyoruz. Bu maçın öneminin farkındayım. Galatasaray maçına çıkmadan önce Malatya maçına odaklanmalıyız. Malatya maçı bitsin, sonra bizi bekleyen büyük Galatasaray maçına hazırlanacağız.

KIRMIZILAR ÜST ÜSTE GELDİ
* Futbolun içinde sakatlıklar, kırmızı kartlar olabiliyor. Bizde kötü olan nokta bunların art arda gelmiş olması. Pozisyonlar kırmızı kartla sonuçlanmayabilirdi.
* Türkiye Süper Ligi çok zor ve mücadeleci bir lig. Ligin daha başındayız. Her maç zor. Bu maçları kazanırsak farkı kapatırız. Çünkü rakiplerimiz çok zorlu maçlar oynayacak. Bizim elimizde hala bir fırsat var. Arayı kapatacak durumdayız.DERBİYİ KONUŞMADIK
Neto'ya Portekiz Milli Takımı'nda, Beşiktaşlı Pepe ile çekilen bu fotoğraf için 'Derbi maçta yaşananları mı tartışıyordunuz' diye soruldu. Yıldız futbolcunun cevabı, "Uzun bir süre konuşmuyorduk. Derbideki hakemlerle ilgili bir şey konuşmadık. Sadece şakalaşıyorduk. Türkiye'deki anılarla ilgili değil" oldu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN