Şenol Güneş: Aklımız yetmedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi.

Şenol Güneş: Aklımız yetmedi
"Gençlerbirliği karşısında iyi değildik. Rakibimize göre çok ağır kaldık. Hızlı ve tempolu oynamayınca etkili ataklarımız olmadı. Oyun temposu ve oyun gücünün altındaydık."

"Aklımız, yeteneğimiz, fizik gücümüz oyun başından itibaren yeterli olmadı."

Beşiktaş'ın başında Süper Lig'de ilk kez üst üste 3 maçta (Fenerbahçe, Trabzonspor ve Gençlerbirliği) puan kaybı yaşayan teknik direktör Şenol Güneş, mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi. Gençlerbirliği karşısında kötü futbol sergilediklerini belirten tecrübeli çalıştırıcı, "İyi oynamadık. Kazanmak için geldiğimiz bir maçtan maalesef kaybederek dönüyoruz. Bizim için önemli puan kaybı oldu. Çok ağır kaldık. Hızlı ve tempolu oynamayınca etkili ataklarımız olmadı. Ne yazık ki oyun temposu ve oyun gücünün altındaydık. Gençlerbirliği takımı galibiyeti hak eden taraftı" dedi.

MONACO MAÇINI DÜŞÜNMEDİK AMA...
İkinci yarıda daha etkili olmaya çalıştıklarını ancak aradıkları pozisyonları bir türlü bulamadıklarını kaydeden Şenol Güneş, "Akıllar salı günü Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak olan Monaco maçında mıydı?" sorusuna, "Bizim aklımız buradaydı. Aklımız, yeteneğimiz, fizik gücümüz oyun başından itibaren yeterli olmadı ve maçı kaybettik" karşılığını verdi.

3
Şenol Güneş, G.Birliği'ne karşı çıktığı 32. maçında 3. yenilgisini aldı. Deneyimli teknik adamın Başkent ekibine karşı 22 galibiyeti, 7 beraberliği bulunuyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN