Eniştem bile takım yapıyor

‘Trabzonspor’un şampiyon olmaması için hiçbir neden yok’ diyen Çalımbay, şehir halkının futbol bilgisini anlatırken de kendi yakın çevresinden örnek verdi

Eniştem bile takım yapıyor
Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kayseri maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında "Bir şey yapıyorsanız, baştan kendiniz yapacaksınız. Sezon başı buraya geldiğinde her şey farklı olur. Trabzonspor şampiyonluğa oynayacak en yakın takımlardan bir tanesi. Aslında çok büyük avantajı var. Şenol Güneş, Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman'la beraber başladıktan bu yana güzel şeyler yapıyor. Bizim amacımız da o başarıları burada yaşamak" ifadelerini kullandı. Çalımbay, Trabzon halkının futbolu çok iyi bildiğini vurgularken de yakın ailesinden örnek verdi: "Kız kardeşimin eşi Trabzonlu, doktor ama futbolu bilmez. Eniştem bile takım yapıyor bana. Stada 40 bin kişi geliyor. Herkesin düşüncesi var ancak futbolcuları en yakından tanıyan biziz ve bu benim işim."

ONAZİ, TAKIMLA İDMANA ÇIKTI
Trabzonspor, Kayserispor maçının hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Rıza Çalımbay, G.Saray maçında kırmızı kart gören Olcay Şahan'ın yerine Castillo'yu denerken, yine aynı karşılaşmada sakatlanan Onazi, takımla çalışmalara başladı. Bordo-Mavili ekip, bugünkü antrenmanın ardından saat 14.30'da Kayseri'ye gidecek.
BİZE ULAŞIN