İstifa sorusu çıldırttı

Lucescu: Yeni bir ekip kurmak istiyorum. Çok büyük tecrübem var, istifa sorularını cevaplamanın anlamı yok bu tür laflar bana dokunmuyor

İstifa sorusu çıldırttı
Mircea Lucescu, maçtan sonra ilginç açıklamalar yaptı. Rumen hoca, "Güzel bir maçtı. İlk yarıda oyunun hakimiydik. Sonuçta 3 kere kalemize geldiler, 3 gol yedik" dedi. Lucescu, Erol Alkan'ın menajerler aracılığıyla çağrıldığı iddialarına "Bir geçmişim, bir ismim var. Erol Alkan'ı da izledim Dordrecht'te. Herkesin Milli Takım'a seçilme hakkı var. Hiçbir menajeri tanımıyorum. Bu konuda dava açacağım" ifadesini kullandı. Luce, istifa sorularına da kızdı: "Böyle bir şeye cevap vermenin anlamı yok. Yeni bir ekip kurmak istiyorum. Bunun için buradayım. Büyük tecrübem var, bu tür laflar bana dokunmuyor. Hokus pokus yok bu işte."

'SÖYLENTİLER ÜZDÜ'
Milli Takım'a çağrılmasıyla ilgili tartışmaların odağındaki isim Erol Erdal Alkan, maç sonu, "Bazı şeyleri duydum, okudum ve üzüldüm. Bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Milli Takım'da kamp ortamı güzeldi, seviye yüksekti. İnşallah yine çağrılırım" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN