Çizme ve Ada da istiyor

Sarı-kırmızılı yönetim, kendi içinde milli futbolcu için karar veremedi. Arda Turan bundan rahatsız oldu. Barçalı yıldızı, Milan, Arsenal ve Tottenham da istiyor

Çizme ve Ada da istiyor
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Arda'yı transfer etmek için sponsor şirket NEF ile önceki gün masaya oturmasını dün manşetine taşıyan SABAH Spor, milli oyuncunun hangi takıma gideceği konusunda perde arkasını aralıyor. Galatasaray cephesinde yönetimin yarısı "Arda'yı istemiyoruz" diyerek Başkan Özbek'in kapısını çalarken, Arda'nın bu iddiadan rahatsız olduğu öğrenildi. Arda'yı Galatasaray'dan Atletico Madrid'e götüren ve oradan da Barcelona'ya transferini gerçekleştiren menajer Ahmet Bulut gelen teklifleri görüşmek için dün Barselona'ya gitti. Arsenal ve Tottenham'dan sonra Milan'ın da Arda'yı transfer etmek için Ahmet Bulut ile temasa geçtiği öğrenildi. Galatasaray'ın kararsız tavrı nedeniyle Avrupa'da kalmak isteyen Arda'nın Çin Ligi'ni ise B planı olarak düşündüğü kaydedildi.

SPONSORLUK PAZARLIĞI!
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arda Turan'ın transferinin maliyetine kaynak bulmak için NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ile Bebek'te buluşmuş ve dün SABAH'ta bu görüşme manşet olmuştu. Başkan Özbek, "Evet görüştük ama Arda gündeme gelmedi (!)" açıklamasını yaptı..
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN