Ve Tudor konuştu: Hedefte ben vardım

Gönderilmeyi hak etmediğini vurgulayan Hırvat çalıştırıcı, taraftarların Fatih Terim posteri açmasına çok şaşırdığını söyledi

Ve Tudor konuştu: Hedefte ben vardım
Galatasaray'da görevine son verilen İgor Tudor, sarı-kırmızılı takımdan ayrılığı sonrası Hırvat basınına konuştu. Galatasaray'da başarılı olmasına rağmen gönderildiğini söyleyen İgor Tudor, şu ifadeleri kullandı:
Ligin başında harika bir seri yaptık ve 8 puanlık avantaj yakaladık. Büyük çılgınlık yaşandığını tecrübe ettim, 20 milyon taraftar kendinden geçmiş haldeydi.
Sonra Trabzonspor'a karşı kaybettik. Bir şok hali oluşmuştu, sadece 1 maç kaybettiğimiz için! Sonra başkan geldi ve bana ne olduğunu sordu. Ona yüzümde gülümseme ile baktım ve hiçbir şeyin olmadığını söyledim, basit bir yenilgiydi.

TERİM POSTERLERİNE ŞAŞIRDIM
Sonra Başakşehir'e de bir maç kaybettik. Taraftarlar çok sinirliydi ve "Tudor istifa" diyorlardı. Biz ligde liderdik.
Taraftarların arasında Terim posterlerini görünce şaşkınlığa uğradım. Böyle bir durumda hedef sadece bir adam olmazdı, ama burada hoca hedefti.
Şu anda o gece hakkında düşünüyorum ve her şey bana daha açık geliyor. Fakat Fatih Terim hakkında yorum yapmak istemiyorum.
Görevden alınınca şoka uğramadım, hayal kırıklığı bile yaşamadım.
Galatasaray'da muhalefet çok etkili. Birçoğu başkanı indirmeyi düşünüyor. Ciddi baskı var. Hemen kan istiyorlar.

EN İYİSİ BEŞİKTAŞ?
İgor Tudor, Başakşehir ve Beşiktaş için de şunları söyledi: "Başakşehir bize 5 şutta 5 gol attı. Biz daha çok hücum ettik, daha çok şut çektik ama gol olmadı. Beşiktaş'a karşı da devre arasına kadar gol yemedik. Ama gol gelince her şey tepetaklak gitti. Beşiktaş, Türkiye'nin en iyi takımı ve yıllardır en iyi oyuncularla sahipler. Onlar harika oynuyorlar."
BİZE ULAŞIN