Doğru yoldayız

Skrtel doping kontrolünde takılınca basının karşısına Neustadter çıktı

Doğru yoldayız
Bu sezon 4 gol atan F.Bahçe'nin tecrübeli stoperi Neustadter dün basının sorularını yanıtlayan isimdi. İşte Rus yıldızın açıklamalarından öne çıkanlar:
Bana güvenen bir hocamız var. Takıma katkı verdiğim için kendimi iyi hissediyorum.
Adaptasyon için biraz zaman gerekti. Her hocanın çalışma tarzı farklıdır. Son maçlarda doğru yolda olduğumuzu görüyoruz.
Şampiyonluk kutlamalarını iple çekiyorum. Umuyorum ertesi günü oturabilirim. Çünkü bacaklarım çok yorulacak.
Giuliano 20 gol atsın, Janssen, Fernandao, Soldado atsın ama takım kazansın.
Şimdiden uzaktaki maçları düşünürsek enerji kaybı olur.
Karşı karşıya kalınca en çok zorlandığım isim Vagner Love. Kısa ama hızlı bir oyuncu.

4 SAATLİK DOPİNG MARATONU
TFF Doping Kurulu üyeleri, Fenerbahçe'nin kampına gelerek bazı futbolcuları kontrole aldı. Valbuena, Josef, Giuliano'dan kan, Mehmet Topal ve Skrtel'den idrar örnekleri alındı. Skrtel doping kontrolü uzayınca antrenmanda yer almadı. Slovak yıldız 4 saat süren sıkıntılı sürece sosyal medya hesabından isyan etti.

?FERNANDAO'YA TALİP VAR
Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz dün verdiği röportajda Fenerbahçeli Fernandao'yu kiralık olarak takımda görmek istediğini söyledi. İrfan Buz, "Bize çok verimli olur. Fenerbahçe için de iyi olur. 17 maçtan sonra farklı bir Fernandao ortaya çıkabilir" dedi.

MİNİK ZİYARETÇİLER
Lara ve Manavgat Fenerbahçe Futbol Okulu öğrencileri dün sabah yapılan antrenman öncesinde teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. Minik oyuncular Aykut Kocaman ve futbolculara sevgi gösterilerinde bulundu.
BİZE ULAŞIN