Ayrım yapmam

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim: “Bizi zorlu bir maraton bekliyor. Formayı hak eden giyer. Şampiyonluk tüm takımla kazanılır. Herkes katkı vermeli. Tek yumruk olmalıyız” dedi

Ayrım yapmam

Pazar akşamı Antalya'ya giden Galatasaray dün kamptaki ilk çalışmasını gerçekleştirdi. İlk idman öncesi oyuncularını etrafına toplayıp kısa bir toplantı yapan teknik direktör Fatih Terim, 'takım' vurgusuyla uyarılarda bulundu.
Sözlerine, "Ben yerli-yabancı ayrımı yapmam'' diye başlayan tecrübeli çalıştırıcı, "İlk yarıyı artık unutacağız. Bizi zorlu bir ikinci yarı bekliyor. Son maçta takımın başındaydım ancak benim için asıl başlangıç şimdi olacak. Önümüzde birbirinden zorlu maçlar var. Benim için takımdaki herkes eşit. Formayı hak eden giyecek. Şampiyonluklar 13-14 oyuncuyla değil tüm takımla kazanılır. Herkes katkı verecek. Büyük takım olduğumuzu hatırlayalım" dedi.

GÖZDEN DÜŞENLERİ KAZANACAK
Bu arada Terim topla yapılan ikili grup çalışmalarında yerli ve yabancı futbolcuların birbirleriyle eşleşmesini istedi. Forma rekabetindeki Gomis ve Eren idman boyunca birlikte çalıştı. Terim'in özellikle Tudor dönemi gözden düşmüş yıldızları devre arası kampında kazanmayı hedeflediği ve bu yönde çalışacağı kaydedildi.TERİM'LE LUCESCU BULUŞTU

Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, takımların kamplarına ziyareti sürdürüyor. Önceki gün Beşiktaş ve Trabzonspor'un kamplarına giden Rumen teknik adam, dün ise soluğu Galatasaray'ın kampında aldı. Fatih Terim, Milli Takım'da koltuğunu devralan Rumen teknik adamı, samimi bir şekilde karşıladı. İkili, koyu bir futbol sohbeti gerçekleştirdi.

?ASAMOAH OLMADI ROTA MELİNG
Galatasaray, sol bek arayışlarına devam ediyor... İlk hedef olan Kwadwo Asamoah için Juventus'un inadı kırılmazken, gözler diğer isimlere çevrildi. Düşünülen isimlerden birisinin Rosenborg forması giyen Birger Meling olduğu gelen haberler arasında. Norveçli oyuncu, 23 yaşında ve 1.74 cm boyunda. Rosenborg öncesi Stabaek forması giyen Meling, kulüp takımları ile 101, milli takımı ile 4 kez sahaya çıktı.

BİZE ULAŞIN