Hamallık yapımda var

Çok güçlü ve esnek bir fizik yapım var. Asla pes etmem ve mücadeleyi bırakmam. Futbolcu olmasam herhalde hamal olurdum

Hamallık yapımda var
Fenerbahçeli futbolcuların medya buluşmaları devam ediyor... Dün sıra Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza'da idi... Sarı-lacivertli takımda üçüncü sezonunu yaşayan Souza, Pereira'dan sonra Advocaat ve Aykut Kocaman'ın da vazgeçilmez ismi durumunda. Bunu karakterine bağlayan Brezilyalı oyuncu, "Bunu anneme borçluyum. Bana her zaman savaşmayı, pes etmemeyi öğretti. Bana güç veren şey aslında bu. Bir de her zaman takımı önde tutarım" dedi.

TARAFTARLA İLİŞKİM HARİKA
"Ya futbolcu olmasaydın?" Sambacı, bu soruya enteresan bir cevap veriyor: "Fiziksel olarak cok güçlü ve esnek olmamdan dolayı futbolcu olmasaydım belki hamal olabilirdim." Taraftarlarla harika bir ilişkisi olduğunu söyleyen Josef, "Ben farklı değilim. Sadece çok istekliyim. Çalışmayı çok seviyorum. Oynadığım takıma her zaman büyük bağlılık duyuyorum. Taraftarlar da bunu gördüğü için beni seviyor" yorumunu yaptı.
Takım kaptanı değilim ama görevlerim var
Her futbolcu kaptanlığı ister. Kaptanlık sahada takımı yönlendirmek demektir. Kaptanlığı sadece bir pazuband olarak düşünmek yanlış. Çünkü sahada hepimizin sorumlulukları aynı. Benim de Volkan kadar sorumluluklarım var. Kaptan olmaktan ziyade bu sorumlulukları yerine getirmek daha önemli

ŞAMPİYON OLAMAMAK BENİ ÇOK ÇOK ÜZÜYOR!
Fenerbahçe'de şampiyonluk yaşayamamak benim için üzücü bir durum. Bazen, "Acaba sorun bende mi?" diye düşündüm. "Gitmem gerekiyor" diye düşündüğüm bile oluyor. Ama hiçbir zaman pes etmedim. Şampiyon olduktan sonra ne yapacağımı düşünmedim. Önce olalım, sonra karar veririm.

ARDA FARK YARATMAZ
Geliyoruz şampiyonluğa... "Biz işimize bakıyoruz" diyor Josef ve sözü Arda'ya getiriyor: "Arda'nın Başakşehir'e transferinin zirve yarışını değiştireceğini düşünmüyorum. Başakşehir zaten kaliteli futbolculardan oluşuyor. Mutlaka kaliteyi artırır ama şampiyonluk anlamında fark yaratmaz" dedi
BİZE ULAŞIN