Milli Takım'da Aykut Kocaman sesleri!

2018 Dünya Kupası'na gidilememesi, yaptığı tercihler tartışma konusu olan ve yolların ayrılacağı konuşulan Lucescu'nun A Milli Takım'ın başında olduğu bir dönemde, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın "Milli Takım'da görev almak istiyorum. İnkar etmenin gereği yok" açıklaması yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi!

Milli Takım'da Aykut Kocaman sesleri!

Fatih Terim'in Galatasray'dan ayrılarak A 'ın başına geçmesi sonrası yaşanan polemikler hala devam ediyor. Sarı-kırmızılı takımın eski başkanı Ünal Aysal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Yıldırım Demirören için "Bu olayda sorunun baş aktörü ve tarafıdır" ifadelerini kullanırken, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ise Aysal'a şöyle cevap verdi:

"Sayın Fatih Terim için Ağustos 2013'te yaptığımız ilk görüşmede Galatasaray eski başkanı, "Milli Takım teknik direktörlüğü kutsal bir görevdir. Hocamızla görüşebilirsiniz. İsterseniz ocak ayında kendisiyle anlaşabilirsiniz, biz de bu yolumuza başka hocayla devam etmek için zaman buluruz" demiştir. Bu ayrılığı "Biz Terim'i göndermedik, o Milli Takımı seçti" şeklinde anlatmak art niyetli ve konuyla ilgili sorumluluğu üzerinden atma çabasıdır."

BİZE ULAŞIN