2020’ye kadar Dursun Özbek!

2020’ye kadar Dursun Özbek!
G.Saray Başkanı Dursun Özbek, hem yeni kurduğu yönetimle hem de camianın duayenleri ile yaptığı toplantıların ardından olağanüstü genel kurulu kazanmaları halinde bir sonraki seçim tarihini Mayıs 2020 olarak netleştirdi. Divan Kurulu'nda söz alan üyelerin çoğu yeni yönetimin olası 3.5 yıllık görev süresini eleştirmişti. Özbek'in 2.5 yıl kararı almasının altında yatan gerçekler şöyle: Kulübün kasasında para kalmadı. Özbek, başkan seçilmesi halinde Ocak sonuna kadar bekleyen 120 milyon TL'lik ödemeyi, kasa kolaylığı ve şahsi kefaletle yapacak. 2020'ye kadar koltukta oturacak olmasının garantisiyle kredi sorunu yaşamayacağına inanan başkan Özbek, 2.5 yıllık süreçte kulübü ekonomik olarak düzlüğe çıkarmayı hedefliyor.

2 SORU 2 CEVAP:
HINCAL ULUÇ


Bildiği gibi cirit atıyor!..
Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda rakibi Mustafa Cengiz ve selefi Ünal Aysal'a yönelik eleştirileri ile dikkat çekti. Bunları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Özbek, kendisini başkan yapacak, 3.5 sene daha kulübün başına dert edecek sistemi buldu: Baskın seçim. Bunun adını en Dursuncular bile kabullendi. Bu baskın seçimde işi götüreceğine inanıyor. Önüne gelene saldırıyor. Arkasında kalana da saldırıyor, sadece önündekine değil tabii. Ünal Aysal'a da saldırıyor, Mustafa Cengiz'e de saldırıyor, ben aday olsam bana da saldıracak. Divan son derece ona uygun. İrfan Aktar'ın yönetimi ve denetiminde Dursun Divanı… Orada bildiği gibi konuşuyor. Kendini alkışlatıyor. Bildiği gibi cirit atıyor

Ünal Aysal'ın Fatih Terim ve Dursun Özbek hakkında söyledikleri gündem oldu.

Birini itham edecek insan önce kendini temize çıkarmalı… Kendisiyle ilgili neler neler söyleniyor, onları örtbas etmek için başkasına saldırıyorsan yeni bir gündem yaratmaya uğraşıyorsun demektir. Ünal Aysal kendi hesabını vermeden ben onun hiçbir dediğini dinlemem.
BİZE ULAŞIN