Burak Yılmaz: Ciddi teklifler var ama gitmiyorum

Trabzonspor’un başarılı forveti, “Tabii ki teklifler gelince ayrılma ihtimali de oluyor. Ancak şu an için böyle bir durum yok” dedi

Burak Yılmaz: Ciddi teklifler var ama gitmiyorum
Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Burak Yılmaz, gerek yurt dışından, gerekse (Gülerek) yurt içinden teklifler aldığını söyledi. Golcü futbolcu, "Bir oyuncuya transfer teklifi geliyorsa, bazı şeyler kafasında netleşmemişse ayrılma ihtimali ortaya çıkıyor. Teklifler aldığım doğru ama ayrılma gibi bir şey şu an yok. Konya maçında sahadayım. Ancak önümüzdeki günler ne getirir bilmiyorum" diye konuştu. Türk oyuncuların yerden yere vurulduğu dönemde Cenk'in önemli bir transfer gerçekleştirmesinin gurur verici olduğunu dile getiren Burak, "Arda'nın Türkiye'ye dönmesinden de mutluyum. Yarışta Başakşehir'in psikolojik olarak bazı takımların bir adım daha önüne geçtiğini düşünüyorum" ifadesini kullandı.

BAŞKAN USTA: KİMSE FIRSATÇILIK YAPMASIN
Trabzonspor'un sezon başında Çin'in Sinobo Guoan takımından transfer ettiği Burak Yılmaz'a bir başka Çin kulübü 15 Milyon Euro bonservis ve 10 milyon Euro imza parası teklif etti. Başkan Muharrem Usta ise, "Burak'a teklif gelmesi gurur vericidir. Ancak onunla birlikte çıktığımız ve yürüyeceğimiz bir yol var. Herkes gönlünü rahat tutsun. Burak ait olduğu yerdedir ve çok mutludur. Kimse fırsatçılık yapmasın" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN