Ahmed Musa aslan gibi

Menajer Ahmet Bulut, perşembe günü oyuncunun kulübü Leicester City ile görüştü. Galatasaray, Nijeryalı Ahmed Musa’yı kiralıyor

Ahmed Musa aslan gibi

Hücum hattına da takviye yapmaya hazırlanan G.Saray'ın yeni forvetini SABAH açıklıyor: Ahmed Musa... Gomis ve Eren'e alternatif bakan sarı-kırmızılılar Leicester City'de forma bulamayan Ahmed Musa'yı bitirmeye çok yaklaştı. G.Saray'dan yetkiyi alan ünlü menajer Ahmet Bulut'un Perşembe günü İngitere'ye gittiği ortaya çıktı. Feghouli'nin West Ham'dan transferini gerçekleştiren Bulut bu kez Ahmed Musa için Leicester kulübü ile masaya oturdu. Sarıkırmızılıların 25 yaşındaki Nijeryalı forveti sezon sonuna kadar kiralayacağı öğrenildi.

Premier Lig'de Leicester City'de bu sezon şans bulamayan Ahmed Musa için İngiliz kulübü 2016-2017 sezonunda 19.5 milyon Euro bonservis ödemişti. Yeni başkan Mustafa Cengiz'in, "Terim ne isterse eksiklerini yerine getiririz" demesi üzerine bu transferin sonuçlanması bekleniyor.

YENİDEN BULUŞTULAR
Başkanlığa seçilen Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ile Burak Elmas'ı, Galatasaray Sportif AŞ'de göreve getireceğini söyledi. Albayrak da sosyal medya hesabından, "Biz Galatasaraylılar her zaman buradayız ve göreve hazırız" dedi. Albayrak ile Terim, 2011-2012'deki şampiyonlukta birlikte çalışmıştı. Bu arada Fatih Terim'in yeniden ekibine dahil ettiği Taffarel de görevine başladı.

PREMİER LİG'DE AHME D MUSA
2 SEZON
34 MAÇ
14 İLK 11
5 GOL
0 Asist

BİZE ULAŞIN