Aykut Kocaman’a ‘taç’ yanıtı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın, “Beşiktaş Stadı’nda taç hırsızlığı yaşandı” sözlerine Güneş, “Bize şampiyonluk tacı verildi onu da emekle aldık” dedi

Aykut Kocaman’a ‘taç’ yanıtı!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-0 kazandıkları Trabzonspor karşılaşması sonrası düzenlediği basın toplantısında sorulan tüm soruları içtenlikle yanıtladı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın yaptığı, "Beşiktaş Stadı'nda taç hırsızlığı yaşandı" açıklaması hatırlatılınca Güneş'in yanıtı, "Bize kimse taç vermedi. Bize sadece şampiyonluk tacı verildi onu da emekle aldık. Hangi tacı diyorsunuz" oldu. Karşılaşma için, "Şans yanımızdaydı" yorumunu yapan tecrübeli teknik adam, Trabzonspor için ise teşhisi şu sözlerle koydu: "İyi oyuncuları olan iyi bir takım ama güven sorunları var. Bazen futbolda sabırlı olmak, soğukkanlı olmak gerekir. Hata yapmadan maçı taşıyabilirseniz maçı kazanabilirsiniz."

OYNATACAK OYUNCU BULAMIYORUM
Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay yenilgi sonrası devre arasında gerçekleşmeyen transferlere isyan etti. İşte o açıklamalar: "Kazanmamız gereken bir maçtı. Bizim hep söylediğimiz şey Burak dışındaki arkadaşlarımızın da gol atması ama bunu aşamadık. Soruna çözümü bulma yeri devre arasıydı. Çözüm bulmakta geç kaldık. Sol açık oynatacak oyuncu bulmakta zorlanıyorum. Burak devamlı sakat veya cezalı. Castillo sakat. Elimdeki kadroyu sezon sonuna kadar en iyi şekilde kullanmaya çalışacağım."
BİZE ULAŞIN