Alo aidatınızı yatırdınız mı?

Dursun Özbek, Galatasaray Başkanı olabilmek için kolları sıvadı. Mayıs ayında başkan adayı olması beklenen Dursun Özbek'in ekibi, kendilerine yakın olan kulüp üyelerini tek tek telefonla arayarak aidat sorgulaması yapıyor...

Alo aidatınızı yatırdınız mı?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Mayıs ayında yapılacak seçimde yüzde yüz aday olduğunu açıkladı. Cengiz'e koltuğu devreden Dursun Özbek, adaylık konusunda net bir açıklama yapmadı ancak perde arkasında çalışmalara başladı. Özbek'e yakın olduğu düşünülen üyelerin telefonla arandığı ve "Aidatınızı yatırdınız mı? Mayıs ayında oy kullanacaksınız" şeklinde konuşma yaptığı öğrenildi. Eski Başkan Dursun Özbek'in ekibi bu konuşmalarla oy potansiyelini hesaplıyor ve bu kez sandıkta yanılmak istemiyor.

YÖNETİM İÇİN ÖZEL GÖRÜŞÜYOR
31 Mart'ta yapılacak Mali Kongre'yi bekleyen Dursun Özbek ibra edilmesi halinde başkan adaylığını açıklayacak ve Mayıs ayındaki seçimde Mustafa Cengiz'den rövanşı almaya çalışacak. Bu arada Özbek'in yeni yönetim kurulu için de özel görüşmeler yaptığı öğrenildi. Galatasaray'da kaydı açık üyelerden yüzde 86'sı (8 bin 229 üye) 300 TL olan aidat ödemelerini tamamladı ve oy kullanma hakkına sahip oldu.

ASLANTEPE KAPALI GİŞE
Galatasaray-Konyaspor maçı için satışa çıkan ve fiyatları 55 ile 400 TL arasında değişen biletler büyük ölçüde tükendi. Taraftarın yoğun ilgisi nedeniyle sarı-kırmızılı kulüp her iç saha maçında protokol tribününde misafir takıma ayrılan 55 adet bileti 12'ye indirdi. Galatasaray-Konyaspor maçı için Türk Telekom Stadı'nda 45 bin taraftar bekleniyor. Yönetim maç günü Türk Telekom Stadyumu'ndaki Galatasaray Store'da da 1 milyon TL ciro bekliyor.

BİZE ULAŞIN