10 bin kişi bilet istiyor

10 bin kişi bilet istiyor
Galatasaray'ın UEFA'dan yine ceza alacağına ihtimal vermiyorum. Umarım UEFA bize 3 yıl daha fırsat tanıyacaktır
UEFA yetkililerine, Türk futbolunu gözardı etmemelerini söyledik. Ülkemizde 33 yeni stat, 405 yeni spor salonu inşa edildi
Bize Fenerbahçe derbisi için 2 bin 100 bilet tahsis edildi ve yoğun bir baskıyla karşılaştık. 10 bine yakın talep var!..

Mart ayı olağan divan kurulu toplantısında konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Galatasaray'ın UEFA'dan ceza alacağına ihtimal vermiyorum" dedi. İşte başkan Cengiz'in açıklamalarından öne çıkan satır başları:
UEFA yetkililerine, Türk futbolunu gözardı etmemelerini söyledik. Ülkemizde 33 yeni stat, 405 yeni salon inşa edildi. Umarım UEFA bize 3 yıl daha fırsat tanıyacaktır.
Derbi biletlerine yoğun ilgi var. Bize Fenerbahçe maçı için 2 bin 100 bilet tahsis edildi ve yoğun bir baskıyla karşılaştık. Bu biletlere 10 bine yakın talep var. Talepler daha da artabilir.

BUGÜNE KADAR 170 MİLYON TL ÖDEDİK

Bugüne dek biz yaklaşık 170 milyon lira ödeme yaptık. Bu ödemenin önemli bir bölümü, 23 milyon lirası, faktoring firmalarına oldu. Yolda gelirken, ilgili çalışan arkadaşa sordum, 11 faktoring firmasına borçlu olduğumuz söylendi.
Sağ olsun devletimizin en titiz, en ciddi organlarından olan SPK da sermaye artışı başvurumuzu kabul etti. Kulübümüzün 145 milyon lira karşılama riski sıfırlandı. Küçük yatırımcıyı da mağdur etmeden artış kabul edildi.

ÖZBEK: KARALIYORLAR
Eski başkan Dursun Özbek, yönetimin açıkladığı rapor için, "Rapor bir hedefe odaklanmış; Dursun Özbek'i karalamak. Algı yaratmak. Basına benimle ilgili sürekli haber servis yapıyorlar" dedi. Dursun Özbek ayrıca Özbek Turizm A.Ş olarak yaptıkları kasa kolaylıkları ve hizmetlerden dolayı bir tahsilatta bulunmadığını söyledi ve "Hiçbir zaman Dursun Özbek, kasa kolaylıkları ve hizmetten dolayı bir kuruş tahsil etmemiştir, etmeyecektir. Bunlar kardeşime, çocuklarıma ve aileme vasiyettir" dedi.

1 MİLYAR BORÇ VAR
Galatasaray Kulüp ve bağlı ortaklıklarının 31 Aralık 2017 itibarıyla borç alacak farkının 1 milyar 61 milyon TL olduğu açıklandı
BİZE ULAŞIN