Çağlar Söyüncü "Çalışmaya devam"

Hazırlık Maçında, İrlanda Cumhuriyeti'ni 1-0 mağlup eden Türkiye'de Çağlar Söyüncü maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Çağlar Söyüncü Çalışmaya devam

Türkiye'nin Antalya Stadyumu'nda ağırladığı İrlanda Cumhuriyeti'ni 1-0 mağlup ettiği karşılaşma sonrasında karma alandan çıkan SC Feriburg'lu milli oyuncu Çağlar Söyüncü açıklamalarda bulundu.

Türkiye'nin galibiyete ihtiyacı olduğunu belirten 21 yaşındaki oyuncu şöyle konuştu "İyi oynayarak galip gedik. Taraftarımızı, ülkemizi sevindirebildiysek ne mutlu bize. Ama çalışmaya devam. Yeni bir kadro kurmaya çalışıyor hocamız. Çok fazla tecrübemiz yok, hepimizi takımlarımızda oynuyoruz ama burası çok farklı bir yer uluslararası. Çalışmaya devam edeceğiz. Hazırlık maçı da olsa galip gelmek önemlidir. Uluslararası maçlarda galip gelmek önemli. Çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Karşılaşmalardan birkaç gün önce toplandıklarını ve hocanın kendilerini ile fazla konuşma şansı olmadığını dile getiren Söyüncü, "Daha fazla toplantılarla konuşuyoruz. Çoğunluğumuz birbirimizi tanıyoruz zaten. Çok fazla sıkıntı çekmiyoruz, hocamızın söylediklerini yapmaya çalışıyoruz. İyi bir birliktelik ortaya çıkıyor, bu da sahaya yansıyor. İyi sonuç alıyoruz. Şuan her şey çok güzel" ifadelerine yer verdi.

MEHMET TOPAL'DAN NİHAT KAHVECİ'YE TEPKİ

Karşılaşma esnasında özel bir televizyon kanalında Mircea Lucescu'nun Mehmet Topal'ı oynatmasını eleştirdiği iddia edilen eski milli futbolcu Nihat Kahveci ile ilgili sorulan soru üzerine Topal, "Hiç gelmeyeyim yanlış bir şey söylerim. Moralim bozuldu. Yanlış bir şey söylerim" dedi.

BİZE ULAŞIN