Kriz, fırsat olabilir

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Krasnodar maçı öncesi eksiklerin diğer oyuncuların kendilerini göstermeleri için fırsat olabileceğini söyledi

Kriz, fırsat olabilir
Perşembe 07.11.2019
ABONE OL
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ve Sörloth, Krasnoodar maçı öncesi basının karşısına çıktı. Gençlerle kadroyu takviye ettiklerini söyleyen Karaman, "Sosa ve Sturridge'ten ibaret bir takım değiliz. Bir takım farklı birçok oyuncudan oluşur. Kriz ortamları kendi içerisinde fırsat saklar. Belki genç oyuncularımız şans bularak kendilerini gösterecekler. İşimizin zor olduğunu biliyoruz ama biz psikolojik olarak maça hazırız" dedi. Sörloth ise, "Rakibimizi ilk maçta elimizden kaçırdık. Bu sefer kazanmak istiyoruz" yorumunu yaptı.

KRASNODAR'DA SICAK KARŞILAMA
Trabzon'dan özel uçakla hareket eden bordo-mavili kafile, yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından Krasnodar'a ulaştı. Konsolosluk yetkilileri tarafından karşılanan kafileyi havalimanı çıkışında da bordo-mavili taraftarlar bekliyordu. Taraftarlar, teknik direktör Ünal Karaman ve futbolcularla fotoğraf çektirdi.