Galatsaraylı Ryan Babel'den tepki çeken paylaşım!

Galatasaray'ın devre arası transfer döneminde Hollanda'nın Ajax takımına kiraladığı Ryan Babel'den sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çeken bir paylaşım geldi. Tecrübeli futbolcu daha sonra fotoğrafına gelen yorumları sınırlandırdı.

Galatsaraylı Ryan Babel'den tepki çeken paylaşım!
Perşembe 26.03.2020 11:18
Güncelleme: Perşembe 26.03.2020 11:19
ABONE OL

Galatasaray'ın devre arası transfer döneminde Hollanda'nın Ajax takımına kiraladığı Ryan Babel'den sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çeken bir paylaşım geldi. Tecrübeli futbolcu daha sonra fotoğrafına gelen yorumları sınırlandırdı.

Galatasaray'ın sezon ortasında Hollanda Ligi ekiplerinden Ajax'a kiralık olarak gönderdiği Ryan Babel, sosyal medyada adından söz ettirmeye devam ediyor.

Tecrübeli futbolcu, ligin ilk yarısında sarı-kırmızılı takımda beklentilerin altında kalmış, maaşını alamadığı için sözleşmesindeki özel maddeye dayarak kulübü FIFA'ya şikayet etmişti.

Deneyimli oyuncu sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafının altına, "Uyurken para kazanmak için bir yol bulamazsan ölene kadar çalışırsın" notunu düştü. Bu yorum sarı-kırmızılı taraftarları sinirlendirdi. Oyuncunun fotoğrafına gelen yorumları sınırlandırması ise gözlerden kaçmadı.

Galatasaray'a talih kuşu!