Merih Demiral'dan alkışlanacak corona virüsü kararı

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Juventus'ta forma giyen milli oyuncu Merih Demiral sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla corona virüsü (Covid-19) salgınına rağmen evlerinden çıkmak zorunda olan vatandaşlarımız arasından Kızılay'ın belirleyeceği 2 bin aileye, evlerinde daha çok kalabilmeleri amacıyla erzak yardımı yapacağını açıkladı. Demiral ayrıca eğitimine evde devam edip fotoğraf gönderen 100 öğrenciye kitap seti göndereceğini de duyurdu.

Merih Demiral'dan alkışlanacak corona virüsü kararı
Perşembe 26.03.2020 18:18
Güncelleme: Perşembe 26.03.2020 19:07
ABONE OL

İtalya futbolunun köklü kulüplerinden Juventus'ta forma giyen milli oyuncu Merih Demiral alkışlanacak bir karara imza attı. Milli oyuncu corona virüsü (Covid-19) salgınına rağmen evlerinden çıkmak zorunda olan vatandaşlarımız arasından Kızılay tarafından belirlenecek 2 bin aileye, evlerinde daha çok kalabilmeleri amacıyla erzak yardımı yapacağını duyurduğunu

Futbol dünyasından corona virüse karşı dev bağış!

Milli oyuncunun yaptığı paylaşım şu şekilde:

"Covid-19'a rağmen evinden çıkmak zorunda olan insanlarımızdan

Kızılay'ın belirleyeceği 2000 aileye evlerinde daha çok kalabilmeleri için gerekli erzak yardımını yapacağımı da belirtmek isterim... "

FENERBAHÇE'NİN CORONA VİRÜSÜ AÇIKLAMASI SONRASI SPOR CAMİASINDAN MESAJLAR PEŞ PEŞE GELDİ

100 ÖĞRENCİYE KİTAP SETİ

Milli oyuncu ayrıca gün içinde yaptığı paylaşımda, eğitimine evinde devam edip fotoğraf gönderen 100 öğrenciye kitap seti göndereceğini açıklamıştı.

Sezon başında transfer olduğu Juventus formasıyla 7 resmi maça çıkan Merih, sol diz ön çapraz bağındaki kopma sebebiyle sezonu kapamıştı.

Merih Demiral'dan corona virüsü paylaşımı: Evde kal