Salı 23.02.2021 01:14
Son Güncelleme: Salı 23.02.2021 01:37

Luis Suarez: Barcelona beni kovdu! Messi'yi özlüyorum...

Luis Suarez: Barcelona beni kovdu! Messi'yi özlüyorum...

Sezon başında Barcelona'dan ayrılarak La Liga'nın bir diğer ekibi Atletico Madrid'in yolunu tutan Uruguaylı golcü Luis Suarez, Barcelona'dan ayrılış sürecini anlattı. Suarez, Katalan ekibinin kendisini kovduğunu belirterek "Barcelona beni kovdu, bana artık güvenmediklerini söylediler" dedi. Uruguaylı golcü, ayrıca Messi'yi özlediğini söyledi.

ABONE OL

Sezon başında Atletico Madrid'e imza atan Uruguaylı golcü oyuncu Luis Suarez, Barcelona'dan ayrılış süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. France Football'a konuşan Suarez, "Barcelona'nın değişikliğe ihtiyacı vardı. Ben de bunu kabul ettim. Kulübe sadık kalmaya ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım" dedi.

Suarez, "Barcelona beni kovdu! Bana artık güvenmediklerini söylediler. Daha sonra Atletico Madrid'e gelme fikri bana cazip geldi" ifadelerini kullandı.

Messi ile dostluklarına da değinen Uruguaylı golcü, "Sadece saha içinde değil saha dışında da Messi'yi özlüyorum. İletişimimizi özlüyorum. Çocuklarımızın birlikte oynadığı anları özlüyorum. Çocuklarımız da birbirlerini özledi." şeklinde konuştu.

İspanya La Liga'da Atletico Madrid, 55 puanla bir maç eksikle en yakın takipçisi Real Madrid'in 3 puan önünde liderliğini sürdürüyor. Suarez, Atletico formasıyla La Liga'da 20 maçta attığı 16 golle krallık yarışında zirveyi Messi ile paylaşıyor.

https://www.sabah.com.tr